II Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego

II Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego

Od 31. maja do 2. Czerwca 2023 roku w Bachleda Hotel Kasprowy w Zakopanem będzie miało miejsce II Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego. To wydarzenie skierowane przede wszystkim do specjalistów z dziedziny anestezjologii i intensywnej terapii, ale zrzesza również praktyków z pokrewnych sektorów medycyny.

Spis treści

Cel wydarzenia

Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego to projekt edukacyjny, który łączy ze sobą zagadnienia praktyczne i teoretyczne. Misją spotkania jest stworzenie przestrzeni do podjęcia dyskusji na temat bieżących problemów w dziedzinie anestezjologii, intensywnej terapii, medycyny ratunkowej i pielęgniarstwa. To także okazja do wymiany doświadczeń oraz rozwoju umiejętności zawodowych. Pierwsza edycja konferencji cieszyła się ogromnym sukcesem, przyciągając ponad 600 osób z całego kraju.

Program merytoryczny wydarzenia

Wśród zagadnień, które zostaną poruszone podczas II Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego znajdują się, między innymi:

  • Płynoterapia w stanach zagrożenia życia oraz w opiece okołooperacyjnej.
  • Intensywna opieka żywieniowa.
  • Leczenie oparzeń w szpitalach niebędących centrami oparzeniowymi.
  • Monitorowanie w śpiączce farmakologicznej po urazie czaszkowo-mózgowym.
  • ChPL a praktyka – dylematy personelu medycznego.
  • Epidemiologiczne aspekty systemów infuzyjnych.

Jako prelegenci wystąpią specjaliści-praktycy z anestezjologii i intensywnej terapii. II Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego kieruje swoje zaproszenie do pielęgniarzy, ratowników medycznych, lekarzy, fizjoterapeutów oraz studentów kierunków medycznych.

Organizatorzy

Organizatorami spotkania jest firma Evereth Publishing, Klinika Anestezjologii i Intensywnej Terapii dla Dzieci UCK WUM oraz Szpital Powiatowy im. Dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem.  Przewodniczącymi Komitetu Naukowego są dr. n. med. i n. o zdr. Paweł Witt oraz mgr Małgorzata Jadczak, natomiast Przewodniczącą Komitetu Organizacyjnego jest Mariola Piotrowska, Prezes wydawnictwa naukowego Evereth Publishing. Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem, między innymi: Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Ratunkowego, Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Infuzyjnego.

Ważne informacje

Aby wziąć udział w II Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego należy:

  1. Dokonać rejestracji na stronie fpa2023.pl.
  2. Zaakceptować regulamin Konferencji.
  3. Uiścić wpłatę za uczestnictwo.

Osoby, które zarejestrowały się we wcześniejszym terminie mogą również skorzystać z zakwaterowania wraz ze śniadaniem w Bachleda Hotel Kasprowy w Zakopanem.

Wszelkie informacje na temat wydarzenia oraz szczegółowy plan konferencji dostępne są na stronie fpa2023.pl. Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału!

Najnowszy wpis