Międzynarodowy konkurs dla pielęgniarek, pielęgniarzy i studentów z okazji roku pielęgniarki i położnej

Firma Zebra Technologies Corporation w ramach świętowania Roku Pielęgniarki i Położnej zaprasza pielęgniarki i pielęgniarzy oraz studentów pielęgniarstwa do podzielenia się pomysłami na wykorzystanie technologii w usprawnianiu opieki nad pacjentami. W konkursie można wygrać stypendium naukowe.

Konkurs polega na przedstawieniu swoich pomysłów wykorzystania technologii w rozwiązaniu niektórych z największych współczesnych problemów w dziedzinie ochrony zdrowia. Zgłoszenia są przyjmowane w jednym z dwóch formatów – wideo (maksymalnie dwie minuty) i eseju (obejmującego maksymalnie 500 słów), w których uczestnicy opiszą aktualne potrzeby opieki zdrowotnej wraz z pomysłem, w jaki sposób technologia może pomóc w ich realizacji.

Pięć zwycięskich zgłoszeń zostanie wybranych w oparciu o innowacyjne podejście i możliwe zastosowanie w dzisiejszym środowisku opieki zdrowotnej. Każdy z pięciu zwycięzców otrzyma stypendium w wysokości 1000 USD do wykorzystania na uzyskanie dyplomu, dokształcenia, pożyczki studenckie czy naukę zawodu. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa we wtorek 30 czerwca 2020 r., a nazwiska zwycięzców zostaną ogłoszone w sierpniu 2020 r.

Więcej informacji TUTAJ

Najnowszy wpis